به سوی ظهور بزودی از شبکه دو

او ادامه داد: با توجه به اینکه مخاطبان برنامه «به سوی ظهور» عموم مردم هستند، استفاده از آیتم های متنوع و متناسب با روحیه عمومی جامعه از دیگر امتیازات این برنامه است. مباحث کارشناسی طولانی نبوده و کارشناسان نیز در صدد ارائه بحث به صورت عالمانه و البته قابل فهم برای عمومی هستند.»

پیش از این از تیرماه 1380 تا اواخر آبان 1387 پنج مجموعه از برنامه «به سوی ظهور» با بیش از 200 قسمت و موضوع مهدویت، امام زمان (عج)، آخر الزمان، موعود شناسی و منجی گرایی پخش شد. سری جدید این برنامه قرار است در 27 برنامه 60 دقیقه ای پخش شود.

به گفته صبور، مستند «واینک آخر الزمان» از آیتم های جدید این برنامه است که به بررسی تمام فیلمهای سینمایی و مستندی که تا کنون درباره آخر الزمان در ادیان مختلف ساخته شده، می پردازد.

آوای انتظار(پخش نماهنگ های مرتبط)، پخش سخنان حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری درباره مهدویت و 30 دقیقه گفتگوی استودیویی با مهمانانی چون دکتر حداد عادل، دکتر ولایتی، حجت الاسلام قرائتی، سردار رحیم صفوی، حجت الاسلام کلباسی، حجت الاسلام قائم مقامی، دکتر افروز، نادر طالب زاده، حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی و ... از دیگر آیتم های این برنامه هستند.

اجرای این برنامه را سید محمدرضا طباطبایی به عهده دارد. همچنین جابر تواضعی و سمیه صالحی نیز در یک خودرو با عده ای از اهالی سیما، تلویزیون، ورزش و سیاست و ... درباره مهدویت گفتگو می کنند.

از دیگر عوامل برنامه «به سوی ظهور» نیز می توان به عباس بنایی، عطا جاوید وامیر حسین میربابایی (گروه کارگردانی)، عباس بنایی و امیرحسین میر بابایی (تدوینگر) و آبتین نیک منش (مدیر تولید) اشاره کرد.


/ 0 نظر / 4 بازدید